Brigadier

Od teraz zbiory pod kontrolą

Dzięki prostej aplikacji na telefon i komputer zawsze wiesz ile asortymentu zebrałeś i ile musisz zapłacić pracownikom.

W czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś.

Z Brigadierem kompleksowo zarządzasz pracownikami polowymi oraz pracą brygadzistów

Kontroluj zbiory. Zawsze na bieżąco.

Łatwy program do zbiorów

Brigadier to odpowiedź na potrzeby i wyzwania plantatorów uprawiających owoce, warzywa i grzyby zbierane ręcznie. Z Brigadierem zarejestrowanie zbioru zajmuje dosłownie kilka sekund.

Webowy dostęp i współpracująca aplikacja mobilna na smartfony pozwolą Ci błyskawicznie wygenerować aktualny podgląd sytuacji na Twoich polach, bez inwestycji w sprzęt.

Traceability zbioru w czasie rzeczywistym

Wszystkie dane zebrane na uprawach przez smartfony brygadzistów są od razu dostępne również na Twoim urządzeniu. Brigadier umożliwia wyświetlanie danych w formie kilkunastu raportów. Śledzisz on line efektywność swoich zbieraczy, rozliczenia i bieżącą ilość posiadanego asortymentu.

Od teraz nie musisz przeprowadzać inwentaryzacji – w aplikacji zawsze widzisz aktualne ilości zebranych produktów.

Jak to działa?

W sezonie

image

Twoi brygadziści wyposażeni w smartfony skanują kody pracownika, pola i opakowania. Na swoim komputerze lub smartfonie w czasie rzeczywistym śledzisz kwoty należne zbieraczom, czas i miejsce pochodzenia każdego zebranego opakowania produktu.

Poza sezonem

image

Brigadier poradzi sobie nie tylko ze zbiorem. Poza sezonem rozliczysz nim inne prace polowe, na przykład cięcie i pielenie czy inne prace pielęgnacyjne na plantacji. Nie ma znaczenia, czy pracownicy pracują na akord czy są rozliczani godzinowo.

Online i offline

image

Brigadier działa prawidłowo bez względu na to czy w danym momencie masz dostęp do Internetu, czy nie. Dane są kolejkowane i wczytują się poprawnie gdy tylko ponownie znajdziesz się w zasięgu sieci.

Rozpocznij cyfryzację swoich upraw dzięki 3 prostym elementom rozwiązania Brigadier

image

Aplikacja webowa. Analiza danych ilościowych i jakościowych zbioru w czasie rzeczywistym, w powiazaniu z mapą Twoich pól. Szeroki wachlarz raportów umożliwia Ci podejmowanie lepszych decyzji zarządczych, poprawę logistyki dostaw i szybkie reagowanie na zamówienia z rynku.

image

Kody kreskowe, którymi identyfikujesz swoich zbieraczy i opakowania produktu

image
image

Łatwa aplikacja na smartfony. Pozwala powiązać wykonaną pracę z konkretnym zbieraczem i precyzyjnie naliczyć wypłaty, bez względu na to czy rozliczasz pracowników godzinowo, za opakowanie czy na akord

Dlaczego warto?

Korzyści z Brigadiera w Twoim gospodarstwie

image

Szybkie rozliczanie pracowników sezonowych wraz z kontrolą ich efektywności

image

Zarządzanie zbiorem w czasie rzeczywistym

image

Praca w trybie offline i online

image

Nieograniczona liczba pracowników

image

Rejestracja prac godzinowy i na akord

image

Oszczędność na kosztach błędnych rozliczeń i reklamacji

image

Traceability

image

Kontrola jakości pracy i asortymentu

Opinie

image image

Największą korzyścią z wdrożenia Brigadiera w mojej firmie jest możliwość śledzenia zarejestrowanego zbioru w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, że w Brigadierze dane o zbiorze są dostępne on line z dowolnego miejsca z dostępem do sieci zawsze wiem, ile owoców zebrałem w danym dniu i ile asortymentu mam do sprzedania. Od kiedy mamy Brigadiera już na polu wiemy też, ile należy zapłacić danemu pracownikowi, co znacznie przyspiesza proces rozliczeń.

Paweł Dąbrowski

Właściciel

image image

Dzięki rozwojowi technologii cyfryzacja plantacji jest dziś łatwiejsza niż kiedykolwiek, a inteligentne zbiory są – dosłownie – w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po telefon. Jeszcze do niedawna konieczny był zakup specjalnych urządzeń, takich, jak kolektory danych czy skanery. Nowoczesne rozwiązania ich nie wymagają. Tym sposobem eliminowane są koszty inwestycji w specjalistyczny sprzęt, a smartfon wyposażony w odpowiednio zaprojektowaną aplikację posłuży nam i jako skaner, i jako urządzenie mobilne do kontroli zbiorów i rozliczeń z pracownikami.

Czytaj więcej

Często zadawane pytania

W ramach 7-dniowego Triala udostępniamy Ci pełen zakres funkcji Brigadiera bez żadnych opłat. W opcji Trial jako właściciel plantacji możesz wprowadzić 1 brygadzistę.

Tak. W modelu subskrypcyjnym możesz elastycznie dostosowywać pakiety według Twoich potrzeb. Możesz zmienić zarówno ilość brygadzistów jak i czas trwania subskrypcji.

Brigadier rozliczany jest na podstawie Twojego zamówienia złożonego online na stronie naszego sklepu. W zależności od wybranego planu subskrypcji i ilości kont brygadzistów.

W czym możemy Ci pomóc?

Aby skontaktować się z naszym Doradcą Klienta, napisz do nas na adres info@brigadier.pl lub zadzwoń.

Dział Sprzedaży

+48 788 240 651

lub

Obsługa Klienta

+48 665 747 384

Sprawdź warunki dofinansowania

image

Nasi partnerzy

image image